Obserwatorzy

wtorek, 22 grudnia 2009

Choinka

Choinka już ubrana. W tym roku dzieci uparły się żeby były bombki na choince i koraliki złote. Nie w moim typie .... ale czegóż się nie robi na pociechę. Tak więc w tym roku i złote bombki i koraliki i gwazdki akrylowe sąsiadują z tworkami z masy solnej. Efekt końcowy...


Najładniejszy  jest zabytkowy stojak żeliwny.
Pamiątka rodzinna. Dziadek mojego męża pracował w Hucie w Blachowni i robił takie cudne rzeczy.
Wystrój mojej choinki w stosunku do tego stojaka to taka profanacja :) zupełnie nie pasuje, ale może w przyszłości zmienię dekorację godną takiego towarzystwa.
Posadziłam na nim misie . Stojak jest obrotowy i ma piękne głowy anielskiena lwich łapach.Coraz bliżej święta...... coraz bliżej święta ....

Pozdrawiam ciepło.
Jola

11 komentarzy:

Kamila pisze...

Choinka wygląda pięknie ...ja też dałam wolną rękę Oli.W końcu to dla dzieciaków największa frajdan to ubieranie dzrewka i odpóściłam sobie moje estetyczne pryjorytety. I mamy cudaka jarmarczno-kolorowego.Olka szczęśliwa a my razem z nią . Pozdrawiam

alizee pisze...

Śliczny stojak, ale nie przejmuj się, choinka i tak wygląda super, a dzieci miały radość przy jej ubieraniu i tworzeniu. Ja też zostawiam wolną rękę moim skarbom.

Pozdrawiam cieplutko i życzę Cudownych Świąt

MariaPar pisze...

Choinkę stroi się ku uciesze Naszych dzieci ! Niech się radują !

Florentyna pisze...

Choinka urocza:-) Nie przejmuj się, że trochę nie po Twojej myśli, najważniejsze, że dzieciaki są szczęśliwe.
Radosnych i pięknych świąt dla Was wszystkich.

ALEXA pisze...

Jolu, choineczka śliczna, kolorowa, taka, jaką najbardziej lubią nasze dzieci, A przecież, to one za kilkanaście lat będą wspominać święta z dziecięcych lat... :)
Moc buziaków :*

Elle pisze...

Bardzo ładna choinka! Bajeczna i apetyczna :)
a stojak faktycznie unikatowy :)
Serdeczności ..

Małgośka pisze...

Najładniejsza w całej choince...jest Wasza choinka.Tyle cudeniek na niej!Czasem warto dać dzieciom wolną rękę,one zawsze niepowtarzalne rzeczy tworzą.
Pozdrawiam.

Jolanna pisze...

Dziękuję za ciepłe słowa, macie rację ... dzieci są najważniejsze, reszta mniej ważana :))
Pozdrawiam ciepło.

aagaa pisze...

Choinka śliczna!A dzieci najważniejsze!Moje też dekorowały dzisiaj choinkę.Ja miałam zajęcie w kuchni a moi panowie wieszali na choince co chcieli!
Stojak masz faktycznie rewelacyjny!
Pozdrawiam serdecznie.Zdrowych i spokojnych Świąt życzę Tobie i Twoim bliskim!
Pozdrawiam

PATI pisze...

WSZYSTKO SUPER I STOJAK I CHOINKA. U MNIE W DOMU TEZ SIE JADA ZUPE RYBNĄ.GOTUJEMY JA Z GŁOW RYB TAK JAK NAPISAŁAS U ELIZY W KOMENTARZU.PRAWDA ZE DOBRA...ALE NIESTETY NIE WSZYSCY W DOMU ZA NIA PRZEPADAJA ::)))WIĘC MUSZE MIEC W ZANADRZUBARSZCZYK I GRZYBOWĄ.POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO MNIE.

karolina debicka pisze...

Piękne, kolorowe świąteczne drzewko. Zawitał więc już do Was ten niezwykły czas. Życzę Wam radosnych Świąt, spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze. Karolina